Teklif için lütfen arayınız
0216 338 1758

Tedarikçi Denetimi

GCL, Türkiye ve yurtdışındaki denetçi ağı ile zamanında ve arzulanan şekilde özellikle tekstil ve gıda şirketleri olmak üzere, diğer ürün imalatçılara, perakendecilere, acentalara ve distribütörlere bütün tedarik zincirlerini içine alacak şekilde profesyonel ve bağımsız tedarikçi denetimi hizmeti sunmaktadır.

GCL, Tedarikçi denetimi sağlayacağı sektör ile alakalı deneyime sahip denetim takımıyla denetimi gerçekleştirerek değerlendirme sonucunu size rapor ederler. Raporlarımız denetim sırasında tespit edilen uygunsuz durumlar ve problemli konular değerledirilerek iyileştirme önerileri sunulur.

Tedarikçilerinizin değerlendirmesi uluslararası standartlar maddeleri yanısıra sizlerin belirlediği kriterlere göre de gerçekleştirilir.

GCL, Tedarikçilerinizin sizler tarafından belirlenen ve uymakla yükümlü oldukları gerekliliklere (ör. iş sağlığı ve güvenliği, sosyal uyumluluk, kalite, gıda güvenliği ve çevresel) karşı denetlenirler. Bu denetimler ile sizler Tedarikçi zincirinden gelecebilecek olası tehlikleri ortadan kalıdırarak ürünlerinizin kalitesini ve firmanızın global pazardaki itibar ve prestijini korumuş olursunuz.

Tedarikçilerinizin değerlendirilmesi için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Servislerimiz için Ücretsiz ve Hızlı teklif alın

Hangi servise ihtiyacınız var?

 • Sabit Ücret Teklifi

  GCL'tan 3. yıllık belgelendirmenizi kapsayacak sabit ücret teklifini alabilirsiniz

 • Uluslararası ve Yerel Akreditasyon

  GCL ihtiyacınıza uygun şekilde uluslararası ve yerel akreditasyonlara sahiptir

 • Uluslararası Ağ

  GCL, 44 uluslararası ofisinde 15 ayrı dilde hizmetini vermektedir.

 • Deneyimli Personel

  GCL, dünya genelinde 500 üzerinde deneyimli personele sahiptir

 • Belge Doğrulaması

  GCL websitesi ile online belge kontrolü yapılabilinir

 • Güncelleme

  GCL, Blog ve Sosyal medya takımları ile müşterilerini ilgilendiren değişiklikler hakkında güncellemeleri gerçekleştirir.